Новини - Інформаційне агентство "MKV"
23 Березня, 2023

Найбільша допомога для громад України: ЄС виділив 15 млн євро на відбудову Макарова

У Макарові Київської області підписали угоду вартістю понад 15 мільйонів євро, розмір цього контракту є найбільшим серед усіх угод між ЄС та місцевими громадами. Гроші будуть спрямовані на відбудову Макарівської громади.
28 Січня, 2023

Чи зможуть британські, американські та німецькі танки змінити хід війни?

Останні тижні стали вирішальним моментом для зміни "умов гри", західна коаліця підтвердила, що врешті решт готова надати Україні сучасні танки. Та чи стане це рішення реальним переламом на фронті? Чи здатні ці танки різко змінити хід війни на користь України?
27 Січня, 2023

Поліція Київщини продемонструвала рештки ракет після чергової атаки РФ

26 січня, країна-агресор завдала чергових ударів по районах Київської області. Ефективно спрацювали сили протиповітряної оборони ЗСУ. Одна з ракет виявилась з імітатором ядерної бойової частини.
27 Січня, 2023

Володимир Крижевський, колишній в.о. сільського голови на Київщині, підозрюється у незаконному виділення землі вартістю 1300000

Колишній виконуючий обов’язки голови Копилівської сільської ради на Київщині, Володимир Крижевський, отримав підозру у незаконному виділенні землі вартістю 1,3 млн гривень.
24 Січня, 2023

На засіданні Кабміну були звільнені посадовці міністерств та голови обласних військових адміністрацій

На засіданні Кабінету міністрів України 24 січня прийнято низку кадрових рішень, які анонсувались останніми днями.
24 Січня, 2023

Макарівський селищний голова Вадим Токар прозвітував за рік роботи, підкресливши неймовірні зусилля всієї громади

Макарівський селищний голова Вадим Токар прозвітував за рік роботи та розповів як люди спільними зусиллями намагаються подолати жахливі наслідки російського вторгнення.
Buy now