
Макарівська команда “TORNADO” з тхеквондо підкорює Європу
3 Лютого, 2025
Про гітлерівський режим на Макарівщині відкрили виставку у Макарові(фото)
5 Лютого, 2025У Макарівській громаді активно працюють над відбудовою житлової інфраструктури, що постраждала внаслідок російської агресії.
Про це пише ІА MKV з посилання на повідомлення Макарівського селищного голови Вадима Токаря
У с. Калинівка відновлюють багатоквартирний житловий будинок, який був пошкоджений під час бойових дій у березні 2022 р.
Проєкт реалізується в рамках “Програми комплексного відновлення території Макарівської громади” за рахунок коштів місцевого бюджету.
“Наша мета – не просто відновити зруйноване, а створити комфортні та безпечні умови для життя мешканців нашої громади. Відбудова триває, і ми крок за кроком повертаємо людям їхні домівки!” – зазначив Вадим Токар.

Станом на січень 2025 р. у житловому будинку виконано утеплення цокольного поверху та триває монтаж нових віконних блоків і вже незабаром усі квартири будуть повністю засклені.
Нагадуємо, у Макарові відбудовують з нуля зруйнований під час активних бойових дій дитячий садок.
Підписуйтеся на Telegram-канал MKV — джерело актуальних новин Макарівської громади й Київщини!