В Бучі захоплювали керівників Бучанської РДА та районної ради (ВІДЕО)
28 Вересня, 202162% мешканців Київщини живуть у містах та селищах міського типу
29 Вересня, 2021Темою зустрічі у Макарові стала організація просвітницької роботи щодо роздільного збору сміття.
Про це повідомляє інформаційне агентство “MKV” з посиланням на повідомлення Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради на фейсбук.
Начальник відділу освіти Ірина Волощенко, директори та заступники директорів комунальних закладів «Макарівський багатопрофільний ліцей» та Макарівський НВК «ЗОШ І ступеня – районна гімназія» зустрілись з Володимиром Співаком директором з корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю Nestlé, представником компанії Nestlé Ілоною Задворною та представником компанії Veolia Світланою Філенко.
Зустріч відбулась в рамках проекту “Lighthouse” – проекту з роздільного збору, сортування та переробки відходів, який раніше був ініційований компаніями Nestlé та Veolia та реалізований у співробітництві з місцевою владою декількох населених пунктів Київської облвсті, серед яких і Макарів.
Головною метою зустрічі була робота з організації просвітницької діяльністі задля більш дбайливого ставлення до довкілля та правильного поводження з твердими побутовими відходами. Результатом цієї спільної роботи має бути зменшення кількості відходів на сміттєзвалищах нашої країни.
Що таке проект “Lighthouse” і які результати його впровадження?
Нагадаємо, 14 вересня 2020 року світовий лідер у сфері управління ресурсами компанія Veolia спільно з компанією Nestlé в Україні оголосили про старт проекту роздільного збору відходів на території Макарівської громади.
Недавно Макарівська селищна рада повідомила, що у Макарівській громаді вже рік сортують сміття, а компанія Veolia підвела проміжні підсумки реалізаціїї цього проекту, з 1 січня по серпень місяць поточного року загальна кількість зібраної сухої фракції (папір, пластик, пет та інше) становить більше 75 тонн, кількість зібраного скла складає більше 60 тонн. 50% сухої фракції було відсортовано та отримало нове життя, інші 50% «залишків» пішли на спалювання з подальшим виробленням теплової енергії. 100% зібраного скла пішло на подальшу переробку.
Раніше ІА “MKV” повідомляло, що у Макарівській громаді Муніціпальна інспекція нагадала населенню про правильне сортування сміття.